שירותים

תיקון, בדיקה ללא תשלום ושדרוגים למחשבים ניידים ונייחים

המחשב הלך? נתקע? משהו פשוט לא עובד כמו שצריך? רוצה לשדרג? וירוס קטלני? פשוט דבר איתי. אני מבצע בדיקה ללא תשלום ואז נותן לך את ההערכה מה צריך לעשות כדי להחזיר את המחשב לתפקוד מלא. בנוסף- אם החלטת שלא לתקן אלה פשוט לקנות מחשב חדש נוכל לעזור גם בכך. התיקונים שלנו כוללים: פרמוט והתקנת מערכת הפעלה ברישיון, שחזור מידע מדיסקים, החלפת חלקים פנימיים, שדרוג זיכרון ודיסקים. ובעצם – הכל!

מכירת מערכות מחשב חדשות ומשומשות

במידה והחלטת לקנות מחשב נייח או נייד חדש- אנחנו הכתובת. זה לא ממש משנה אם הקודם הלך או שאולי אתה רוצה להשתדרג או לקנות מתנה למישהו שאתה אוהב, יש לנו הצעות סופר אטרקטיביות וכמובן שנדאג לכל התוכנות באופן חוקי עם רישיון כמו שתירצה. החומרה שאנו עובדים איתה היא מהשורה הראשונה ואנו נתאים אותה לצרכים של המשתמש. אם המחשב הוא לקריאה באינטרנט בלבד נלך על הצעה מתאימה. אם המחשב הוא עבור מישהו שכל העסק שלו עובד מהמחשב- גם כאן ניתן לך מענה מצוין. יש לנו גם מחשבים המיועדים לגרפיקאים ומהנדסים, או לגיימרים- אנשים אשר משחקים באופן מקצועי. נתאים את המחשב המתאים ביותר לצורך שלך.

תכנון, תחזוקה והקמת רשתות מחשבים קוויות ואלחוטיות

עובר משרד? נתכנן את כל התשתית כולל יצירת שקעים, העברת חוטים וניקוז לארון תקשורת אחד. במידה ולא תרצה את כל הכבלים בקירות נבצע דבר טיפה שונה ואף חדשני יותר. נשים לכל עמדה כרטיס רשת אלחוטי והתקשורת מתבצעת בסגנון אלחוטי ללא כבלים.

20151118_233241

 

גם בבתים אשר בהם יש מחשב בממ"ד או בקומה למעלה, ניתן לדאוג לאינטרנט חשמלי- מתאם מיוחד אשר ידאג לעשות את העבודה ולדאוג שכולם מחוברים ומרוצים. ככה שלא משנה אם מדובר בעסק או בבית פרטי יש לנו את כל הפתרונות כדי ליצור תקשורת מחשבים מעולה.

סריקה וניקוי וירוסים ורוגלות

וירוס היא תוכנה שמטרתה לשבש את הפעילות התקינה של המחשב. לפעמים נשים לב שהמחשב איטי באופן מיוחד או שיקפצו לך הודעות של תוכנה זדונית. חלק מתחזוקת המחשב השוטפת כוללת גם בדיקה וניקוי של וירוסים ותוכנות זדוניות אחרות.

 שחזור מידע

הדיסק הקשיח הוא החל במחשב שמכיל את כל המידע שלך. תמונות, מסמכים, תוכנות אישורים וכו'. זהו רכיב מכני שיש לו בלאי ולכן חייבים לדאוג לגיבויים באופן שוטף קבוע ואקטיבי. אבל במידה וקרס הדיסק אנו מבצעים שחזורי מידע הן מגיבויים והן ישירות מהדיסק התקול. בגדול- גם אם הדיסק הקשיח נשבר או נשרף- נוכל לבצע שיחזור. חשוב להקדים תרופה למכה ולדאוג לדברים מבעוד מועד כך שבמידה ויש תקלה נוכל לשחזר הכל בקלות ובעלויות סבירות.

התקנת תוכנות ושדרוגי תוכנה

מערכות מחשב מתקדמות כל הזמן. תוספים ושידרוגים אשר עושים את החיים שלנו יותר ויותר קלים מתווספים ע"י היצרים ולכן מפעם לפעם שווה להתחדש ולהתעדכן. אנו נדאג תמיד לעדכן אותך בחידושים הרלוונטיים לתחום שלך כדי שתוכל להנות מיתרונות השיפורים החדשים כל הזמן אם זה במשרד או בבית.

הקמה ותחזוקת שרתים ועבודה מרחוק

רשת היא למעשה תקשורת בין מחשבים כך ב\שברגע שיש לנו שני מחשבים ויותר ניתן לחבר אותם ברשת. מה זה אומר? ניתן לשתף קבצים, תיקיות, תמונות, הדפסה וכיו"ב. ברשת ביתית או משרדית קטנה- שיטת השיתוף היא קבוצת עבודה שכל חבריה שווים. ברשת ארגונית גדולה או כאשר רוצים למדר ולהגביל גישה לתיקיות מסוימות מתקינים מחשב על שנקרא שרת. הוא משמש לשיתוף של תוכנות ומידע. ניתן לשלוט ע"י הרשאות מתאימות ברמת הגישה של כל עובד לכל מידע. ניתן לאפשר גישה מרחוק לרשת המשרדית, כך שבעידן של היום גם אם העובד נמצא בבית או בפגישה הואט יכול להיות מחובר לרשת המשרדית בצורה מאובטחת ומהירה.

שרותי הדרכה בבית הלקוח בתחום המחשבים והאינטרנט

יש אנשים שלא נולדו לתוך עולם המחשבים אבל עדיין רוצים להיות מעודכנים ולהשתמש בקידמה. לכן הם צריכים הדרכה ולימוד. לנו במחשוב ותקשורת יש את הידע והסבלנות להדריך ולענות על כל שאלה או בעיה. אין שום סיבה שאדם בן 60 לא יוכל לבדוק את מצב החשבון שלו בבנק באינטרנט או לראות תמונות של הנכדים במייל. בשביל זה אנחנו כאן.

אנחנו יודעים ומכירים את התחום לעומקו אז בכל בעיה דבר איתנו ונשמח לפתור את המצב!